داد خواهی پیرامون رسیدگی به مشکلات معارف ولایت تخار

media-moe
دوشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۱ - ۱۳:۱۶
داد خواهی پیرامون رسیدگی به مشکلات معارف ولایت تخار

وزارت معارف_تخار: موسسه انکشاف وتغیر زنده گی زنان در هماهنگی ریاست معارف ولایت تخار داد خواهی تلویزیونی مبتنی بر شواهد ومدارک پیرامون رسیده گی به مشکلات معارف را با حضور حسام الدین نظری آمر تعلیمات عمومی وسرپرست ریاست معارف تخار، فعالین مدنی و رسانه ها تدویر نمود.
هدف از این برنامه داد خواهی و رسیدگی به مشکلات بیشتر از ۱۰ مکتب در شهر تالقان و ولسوالی رستاق از سوی این موسسه گفته شده ومشکلات موجود در این مکاتب را طی پریزنتیشن با مسولین معارف شریک ساخته اند.
حسام الدین نظری ضمن صحبت در مورد جایگاه و ارزش کمیته های داد خواهی در ولایت تخار افزود: در شرایط کنونی اگر دروازه مکتب بسته شود دروازه ترقی، پیشرفت، انسانیت و مدنیت بسته خواهد شد.
رهبری معارف تعهد دارد تا مشکلات که نه تنها کمیته دادخواهی از مکاتب جمع آوری نموده بلکه به بیشتر آن رسیده گی جدی نمایند.
آقای نظری همچنان یاد آور شد که تلاش های کمیته داد خواهی را با معارف تخار نادیده نمیگیریم اما خواست ما از کمیته های دادخواهی اینست که گزارش های که از مشکلات معارف جمع آوری میکنند منصفانه انعکاس بدهند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۸/۹/۲۵ - ۱۴:۱۲
Background image

وزیر معارف از سوی کمیسیون سمع شکایات مشرانوجرگه تقدیر شد

وزارت معارف- کابل: دکتور محمد میرویس بلخی وزیر معارف کشور از سوی کمیسیون سمع شکایات مشرانوجرگه به ریاست دکتور زلمی زابلی تقدیر شد.

کمیسیون سمع شکایات مشرانوجرگه هدف از این تقدیر را. . .

شنبه ۱۳۹۸/۹/۲۳ - ۱۶:۲
Background image

اشتراک وزیر معارف در جشن الفبای شاگردان مکتب خصوصی حیات سمیع در کابل

وزارت معارف ـ کابل: دکتور محمد میرویس بلخی وزیر معارف کشور در جشن الفبای شاگردان مکتب خصوصی حیات سمیع واقع در شهر کابل اشتراک کرد.

این جشن به مناسبت پایان دوره آماده گی شاگردان و آغاز. . .

شنبه ۱۳۹۸/۹/۲۳ - ۱۳:۶
Background image

وزیر معارف از حل مشکل مکاتب فاقد تعمیر فراه با شروع فاز دوم پروژه اقرأ خبر داد

وزارت معارف ـ کابل: دکتور محمد میرویس بلخی وزیر معارف کشور در دیدار با شماری از بزرگان و جوانان فراه از حل مشکل مکاتب فاقد تعمیر این ولایت با شروع فاز دوم پروژه اقرأ خبر داد.

کمبود کتب. . .

بازگشت به اخبار