سفر هیئت معنیت تضمین کیفیت وزارت معارف به ولایت پروان

media-moe
دوشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۷ - ۱۵:۴۸
123

هیئت ریاست امتحانات معیاری و ارزیابی تعلیمی معینیت تضمین کیفیت وزارت معارف طی یک سفر کاری، وارد ولایت پروان گردید. 
هیئت متذکره در نخست با مفتی محمد حسن حقانی رئیس معارف و هیئت رهبری ریاست معارف آن ولایت دیدار نمود و هدفت سفر شان را به ولایت پروان ارزیابی سویه تعلیمی شاگردان و بررسی پارچه های امتحان چهارونیم ماهه مکاتب آن ولایت بیان داشته اند.
 در مقابل مفتی محمد حسن حقانی رئیس معارف ولایت پروان، حضور هیئت را خیر مقدم گفته، وعده همکاری های لازم و فراهم سازی تسهیلات را با ایشان سپرد.
 قرار است هیئت در مدت اقامت شان در آن ولایت، مسایل یاد شده را نظارت و ارزیابی کرده و نتایج کاری شان را با رهبری وزارت معارف شریک نمایند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۵:۱۵
Background image

گشایش یک باب لیسه در ولایت جوزجان از سوی سرپرست وزارت معارف

در مراسم افتتاحیه لیسه قریه آقچه نمای ولسوالی آقچه ولایت جوزجان، که علاوه بر الحاج مولوی حبیب الله آغا سرپرست وزارت معارف و هیئت همراه شان، الحاج مولوی محمد طاهر جواد رئیس و مسئولین. . .

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۴:۵۹
Background image

افتتاح یک محراب مسجد در لیسه بی بی حوای شهر کابل

 آمر، معلمین و متعلمین لیسه بی بی حوا در مربوطات حوزه یازدهم تعلیمی شهر کابل، در یک اقدام بی پیشنه با هزینه شخصی خویش، برای لیسه متذکره یک محراب مسجد، وضوءخانه، کتابخانه و مرکز صحی. . .

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۴:۲۲
Background image

برگزاری امتحان تثبیت سویه تعلیمی    

به منظور فراهم سازی زمینه های آموزش به  اطفال عودت کننده و م‌/جاهدین ا.ا. و جذب آنها در  مکاتب رسمی کشور، اینک ریاست تعلیمات اساسی و ثانوی وزارت معارف، طبق طرزالعمل نافذه از آنها امتحان. . .

بازگشت به اخبار