نظرخواهی عامه در مورد مسودۀ تعديلي لایحۀ ارزيابی اسناد تعليمی و تحصيلي وتثبیت سویۀ علمای دینی

atayee
دوشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۲:۵۲

مسودۀ تعديلي لایحۀ ارزيابی اسناد تعليمی و تحصيلي وتثبیت سویۀ علمای دینی از طرف ادارات مربوط تسوید و در ریاست دارالانشای شورای علمی مورد تدقیق قرار گرفته است. این مسوده به منظور غنامندی هرچه بيشتر جهت نظرخواهی عامه برای مدت دو هفته از تاريخ 1397/12/20 الی 1398/1/5 در وبسايت وزارت معارف گذاشته شده است. هرگاه در مورد آن پيشنهاد و يا نظری داشته باشيد آنرا بصورت کتبی و يا توسط ايميل آدرس ace@moe.gov.af  به رياست دارالانشای شورای علمی معارف ارسال نموده ممنون سازيد.

http://old.moe.gov.af/fa/page/7341/14616

 

 

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۳/۲ - ۱۲:۵۰
Background image

جذب ۹۶۷ شاگرد به مکاتب ولایت دایکندی

 

هدایت رهبری وزارت معارف مبنی بر کمپاین شمولیت اطفال واجد شرایط به مکتب که تا ۲۰ ماه ثور سال روان تعلیمی ادمه داشت، در ولایت دایکندی نیز همانند سایر ولایات دیگر مورد حمایت بی پیشینه. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۳/۲ - ۱۲:۴
Background image

سی هزار کارمند وزارت معارف ثبت بایومتریک شده اند 

به هدف تحقق برنامه های دولت افغانستان مبنی بر وارد نمودن اصلاحات در تمام سیستم های اداری نهاد های دولتی و از جمله بخش های منابع بشری از 8 برج حوت سال پار تا اکنون مجموعاً به تعداد 30. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۳/۲ - ۹:۲۳
Background image

به تداوم کمپاین «جمع آوری کتب خانه به خانه»

درمطابقت به اعلام کمپاین جمع آوری کتاب های درسی از خانه های دانش آموزان در سراسر کشور، ریاست معارف ولایت پروان نیز تا اکنون مؤفق شده تا با همکاری شاگردان و اولیای آنها مجموعاً اضافه از. . .

بازگشت به اخبار