هيئت علماي اهل تشيع كشور با سرپرست وزارت معارف ديدار كرد

media-moe
دوشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۷ - ۱۱:۱
123

هيئت علماي شيعه تحت رهبري استاد اكبري  با الحاج مولوی حبیب الله آغا ديدار و ملاقات نمود.
ابتداء سرپرست وزارت معارف تشريف آوري هيئت را به وزارت معارف خوش آمديد گفته،  وحدت ملي و پيشرفت كشور را در گرو  امنيت سرتاسري اصل أساسي دانسته و تصريح كرد؛ آنعده ملت هايي كه روحيه وحدت ملي ميان شان قوي است نسبت به كساني كه از اين نعمت برخوردار نيستند، زندگي آرام و مرفع دارند.
سرپرست وزارت معارف اضافه كرد؛ رهبري وزارت معارف متعهد است تا با ايجاد يك نظام قوي و متوازن تعليمي براي اولاد وطن، نسل هاي آينده كشور را از نعمت آموزش برخوردار ساخته و در اين راه از هيچ گونه تلاش دريغ نخواهد كرد.
متعاقبا استاد اكبري يك سلسله پيشنهادات و مشكلات عرصه تعليم و تربيه مناطق شان را با سرپرست وزارت معارف شريك ساخته و از تطبيق پلان ها، برنامه ها و انكشاف پروسه تعليمي وتربيتي وزارت معارف حمايت خويش را ابراز داشت.
مجلس با قرائت دعائيه اختتام يافت.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۴:۲۲
Background image

برگزاری امتحان تثبیت سویه تعلیمی    

به منظور فراهم سازی زمینه های آموزش به  اطفال عودت کننده و م‌/جاهدین ا.ا. و جذب آنها در  مکاتب رسمی کشور، اینک ریاست تعلیمات اساسی و ثانوی وزارت معارف، طبق طرزالعمل نافذه از آنها امتحان. . .

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۳:۵۲
Background image

سرپرست وزارت معارف با علمای کرام ولایت بلخ نشست مشوره تی دایر نمود

الحاج مولوی حبیب الله آغا سرپرت وزارت معارف در ادامه سفر شان به ولایت بلخ با علمای کرام آن ولایت در محوریت بهبود وضعیت، رفع مشکلات و چالش های فرا راه مدارس و نهاد های دینی آن ولایت، بحث. . .

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۲:۴۹
Background image

دیدار سرپرست وزارت معارف از دارالایتام مرکزی بلخ 

الحاج مولوی حبیب الله آغا سرپرست وزارت معارف در جریان سفرشان به ولایت بلخ، ضمن دیدار از بخش های مختلف تعلیمی در این ولایت درحالی که الحاج محمدیوسف وفا والی بلخ ، وحیدالله هاشمی رئیس. . .

بازگشت به اخبار