پیام تسلیت

media-moe
پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۷ - ۱۱:۳
پیام تسلیت

با تأثر فراوان اطلاع حاصل نمودیم که فضل احمد حیدری مشاور ارشد معینیت تعلیم وتربیه وزارت معارف، به اثر مریضی که عاید حال شان گردیده بود، داعی اجل را لبیک گفت.

 (انا لله و انا الیه راجعون)

محترم استاد فضل احمد حیدری در سال ۱۳۳۲ خورشیدی در یک خانواده متدین در ولایت لوگر چشم به دنیا گشوده و بعد از ختم تعلیمات دوره های متوسطه و ثانوی شامل پوهنتون گردیدند.

مغفور استاد حیدری در رشته ادبیات دری تحصیلات عالی داشته و با استعداد و ابتکارات که داشتند در دوره های کاری خویش با استفاده از دانش مسلکی و علمی خویش، کارنامه های خوبی را از خود به جا گذاشته است.

استاد بعد از ختم تحصیلات عالی به حیث مدیر مکتب و بعداً نظر به درایت وظیفوی به حیث آمر حوزه چهارم تعلیمی مقرر گردید.

هم چنان استاد مرحوم به حیث معاون تدریسی ریاست معارف شهر کابل و ضمن مسئولیت های مدیریتی در شماری از  ریاست های این وزارت ، از مدتی بدین سو در معینیت تعلیم و تربیه به حیث مشاور ارشد ایفای وظیفه می نمود.

رهبری وزارت معارف ضمن عرض تسلیت به خانواده، اقارب و دوستان موصوف، فقدان استاد حیدری را برای خانواده معارف یک ضایعه بزرگ و جبران ناپذیر دانسته و از بارگاه ایزد منان برای متوفا بهشت فردوس و برای خانواده محترم شان صبر جمیل استدعا می نماید.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۱ - ۱۵:۲۵
Background image

اعلامیه مطبوعاتی

والدین ملزم به پرداخت پنجاه درصد فیس برج سرطان فرزندان شان در مکاتب خصوصی می باشند

نشست مطبوعاتی امروز به اشتراک دکتور عطاء الله واحدیار معین تعلیم و تربیه وزارت معارف و محمد داؤد بابر. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۰ - ۱۶:۲۴
Background image

پیام تعزیت

با تاسف فراوان اطلاع حاصل نمودیم که سید عیسی سادات، معاون مالی و اداری ریاست معارف ولایت ننگرهار به اثر حادثه ترافیکی، جان به حق سپرد.

( انالله و انا الیه راجعون )

مرحوم سید عیسی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۶ - ۱۹:۲۴
Background image

تدویر جلسه سکتور معارف و فرهنگ در معارف ولایت بدخشان

وزارت معارف، بدخشان: جلسه سکتور معارف و فرهنگ تحت ریاست داکتر روح الله محقق" رئیس معارف با اشتراک مسوولان بخش های مربوطه در سالون جلسات ریاست معارف برگزار و پیرامون موضوعات مختلف ادارات. . .

بازگشت به اخبار