چک صحی کارمندان و ضد عفونی سازی شعبات وزارت معارف

media-moe
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱/۶ - ۱۱:۳۰
چک صحی کارمندان و ضد عفونی سازی شعبات وزارت معارف

وزارت معارف_کابل: بنا به هدایت رهبری وزارت معارف و به هدف حفظ صحت و سلامت کارمندان و جلوگیری از شیوع مرض کشنده کووید-۱۹ امروز صبح کارمندان وزارت معارف از سوی پرسونل طبی ریاست صحیه این وزارت چک صحی و تمام دفاتر و شعبات تعقیم و ضد عفونی گردیدند.
این در حالی است که دولت جمهوری اسلامی افغانستان در مشورت با وزارت صحت کشور به منظور نگهداشت سلامت شهروندان تدابیر عاجل وقایوی از جمله تقلیل ساعات کار، کارمندان، تعطیلی مراکز و نهاد های تعلیمی و تحصیلی و کارکنان بالاتر از سن ۵۸ سال و خانمان باردار و آسیب پذیر جامعه به وظایف شان، منع تجمعات و غیره را اتخاذ نموده است.
به روسای معارف ولایتی نیز هدایت داده شده است تا مواد ضد عفونی کننده خریداری نموده و به منظور پیشگیری از شیوع بیماری ویروسی کوید-۱۹ تمامی ادارت خود را ضد عفونی سازند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۳ - ۱۳:۵۱
Background image

بهره برداری تعمیر یک باب مکتب ابتدائیه در ولایت میدان وردک

وزارت معارف، میدان وردک: تعمیر مکتب ابتدائیه مسعود ولسوالی جغتو ولایت میدان وردک افتتاح و به بهره برداری سپرده شد.

تعمیر مکتب متذکره بصورت پخته و اساسی از طرف برنامه اقرا در جریان یکسا. . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۱۳:۴۳
Background image

اطلاعیه وزارت معارف

با توجه به سیر صعودی سرسام آور موج سوم انتشار ویروس کرونا ( کووید ۱۹) در کشور، وزارت صحت عامه افغانستان در هماهنگی با وزارت معارف برای سلامتی هموطنان به خصوص دانش آموزان عزیز و استادان. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۹ - ۱۱:۷
Background image

اطلاعیه وزارت معارف

فراخوان اشتراک در ورکشاپ تعلیمی آسیا پسفیک

مرکز آسیا پسفیک برای فهم بین المللی(APCEIU) در نظر دارد تا ورکشاپ آنلاین را در حوزه آموزش برای فهم بین المللی (EIU) و آموزش شهروندی جهانی. . .

بازگشت به اخبار