چک صحی کارمندان و ضد عفونی سازی شعبات وزارت معارف

media-moe
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱/۶ - ۱۱:۳۰
چک صحی کارمندان و ضد عفونی سازی شعبات وزارت معارف

وزارت معارف_کابل: بنا به هدایت رهبری وزارت معارف و به هدف حفظ صحت و سلامت کارمندان و جلوگیری از شیوع مرض کشنده کووید-۱۹ امروز صبح کارمندان وزارت معارف از سوی پرسونل طبی ریاست صحیه این وزارت چک صحی و تمام دفاتر و شعبات تعقیم و ضد عفونی گردیدند.
این در حالی است که دولت جمهوری اسلامی افغانستان در مشورت با وزارت صحت کشور به منظور نگهداشت سلامت شهروندان تدابیر عاجل وقایوی از جمله تقلیل ساعات کار، کارمندان، تعطیلی مراکز و نهاد های تعلیمی و تحصیلی و کارکنان بالاتر از سن ۵۸ سال و خانمان باردار و آسیب پذیر جامعه به وظایف شان، منع تجمعات و غیره را اتخاذ نموده است.
به روسای معارف ولایتی نیز هدایت داده شده است تا مواد ضد عفونی کننده خریداری نموده و به منظور پیشگیری از شیوع بیماری ویروسی کوید-۱۹ تمامی ادارت خود را ضد عفونی سازند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۲ - ۱۷:۱۰
Background image

همکاری‌های اداره یونسکو با وزارت معارف همچنان ادامه می‌یابد

وزارت معارف_کابل: محترمه رنگینه حمیدی، سرپرست وزارت معارف با محترم جوردن نایدو مسوول یونسکو، روز پنجشنبه، دوازدهم سرطان در دفتر کاری‌اش دیدار نمود.

آقای نایدو، از رهبری جدید در وزارت. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۱ - ۱۷:۱۸
Background image

حمایت‌های ملی و محلی در تقویت نظام معارف موثر است

وزارت معارف_کابل: محترمه رنگینه حمیدی، سرپرست وزارت معارف با رئیسان معارف ولایت‌های هرات، خوست، جوزجان، سرپل و ارزگان روز چهارشنبه، یازدهم سرطان از طریق ویدیو کنفرانس صحبت کرد.

سرپرست. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۱۰ - ۱۹:۳۶
Background image

وزارت معارف از همکاری تاجران و سرمایه‌گذاران ملی استقبال می‌کند

وزارت معارف_کابل: محترمه رنگینه حمیدی، سرپرست وزارت معارف با جلال‌الدین سعید، عضو شورای عالی اقتصادی و مسوول اتاق تجارت افغان_جرمن دیدار کرد.

آقای سعید از همکاری تاجران و سرمایه‌گذاران. . .

بازگشت به اخبار