چک صحی کارمندان و ضد عفونی سازی شعبات وزارت معارف

media-moe
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱/۶ - ۱۱:۳۰
چک صحی کارمندان و ضد عفونی سازی شعبات وزارت معارف

وزارت معارف_کابل: بنا به هدایت رهبری وزارت معارف و به هدف حفظ صحت و سلامت کارمندان و جلوگیری از شیوع مرض کشنده کووید-۱۹ امروز صبح کارمندان وزارت معارف از سوی پرسونل طبی ریاست صحیه این وزارت چک صحی و تمام دفاتر و شعبات تعقیم و ضد عفونی گردیدند.
این در حالی است که دولت جمهوری اسلامی افغانستان در مشورت با وزارت صحت کشور به منظور نگهداشت سلامت شهروندان تدابیر عاجل وقایوی از جمله تقلیل ساعات کار، کارمندان، تعطیلی مراکز و نهاد های تعلیمی و تحصیلی و کارکنان بالاتر از سن ۵۸ سال و خانمان باردار و آسیب پذیر جامعه به وظایف شان، منع تجمعات و غیره را اتخاذ نموده است.
به روسای معارف ولایتی نیز هدایت داده شده است تا مواد ضد عفونی کننده خریداری نموده و به منظور پیشگیری از شیوع بیماری ویروسی کوید-۱۹ تمامی ادارت خود را ضد عفونی سازند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۱/۱۱ - ۱۰:۱۳
Background image

برگزاری نشست فوق‌العاده بین‌الوزاتی میان وزارت معارف و ادارات ذیدخل به منظور تطبیق طرح بدیل تعلیمی

وزارت معارف_ کابل: نشست فوق‌العاده بین‌الوزارتی میان وزارت‌های "معارف و مخابرات و ادارات احصاییه مرکزی ، تنظیم خدمات مخابراتی"اترا" ومشاوریت مقام عالی ریاست جمهوری در امور نوآوری‌،. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱/۹ - ۱۲:۱۰
Background image

معاشات برج حمل تمامی کارمندان بخش‌های تدریسی، اداری و خدماتی وزارت معارف در جریان دوره‌ی تعطیل قابل پرداخت است

وزارت معارف ـ کابل: معاشات دوره‌ی تعطیلی( برج حمل سال مالی ۱۳۹۹) معلمان، ماموران و اجیران تمامی ولایات به شمول شهر کابل ، ولایت کابل و ولایت‌ هرات که در حالت قرنطینه قرار دارند، قابل. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱/۶ - ۱۵:۱۵
Background image

اعلامیه خبری

طرح بدیل ارایه خدمات آموزشی به ریاست جمهوری فرستاده شد.

وزارت معارف_ کابل: طرح بدیل ارایه خدمات آموزشی در حالت اضطرار به ریاست جمهوری فرستاده شد.
این طرح که به هدف ارایه خدمات آموزشی. . .

بازگشت به اخبار