ارزیابی ساختار تشکیلاتی ریاست های معارف شهر و ولایت کابل

media-moe
دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۶ - ۱۳:۳۴
یسبل

نشستی در پیوند به ارزیابی و بررسی نیازمندی های تشکیلاتی و معلوم کردن بست های خالی غرض استخدام معلمین جدید در ریاست های معارف شهر و ولایت کابل، تحت ریاست مولوی صبغت الله وصیل معین منابع و اداره در حالی که مفتی محمد یوسف ثاقب رئیس عمومی منابع بشری و انکشاف اداره وزارت معارف و سایر مسئولین آن ریاست و ریاست های معارف شهر و ولایت کابل نیز حاضر بودند، دایر گردید.

ابتداء در جلسه ساختار تشکیلاتی ریاست های معارف شهر و ولایت کابل مورد ارزیابی قرار گرفته و به کمیته موظف در این زمینه وظیفه سپرده شد تا نیازمندی های تشکیلاتی را در ریاست های یاد شده ارزیابی کارشناسانه نموده و هم بست های خالی ریاست های مذکور را شناسایی و فهرست توحیدی آنرا جهت استخدام سریع معلمین جدید، به مجلس آینده ارائه بدارند.

مجلس بعد از بحث های مفصل در مورد موضوع متذکره با قرائت دعائیه اختتام یافت.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۲:۳۸
Background image

فشرده چند خبر از معارف ولایات

میدان وردگ
مسئولین ریاست معارف ولایت میدان وردگ، حدود یک جریب زمین غصب شده ملکیت معارف را از نزد افراد فرصت طلب در ولسوالی جلریز آن ولایت مسترد و به ملکیت های معارف ثبت کردند.
 
هرات
مو. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۲:۳۵
Background image

خلاصه چند خبر از معارف ولایات

غزنی:
ریاست معارف ولایت غزنی برای ۳۰ از  م‏/جاهدین ا.ا. که از امتحان جمعی تثبیت سویه تعلیمی باز مانده بودند امتحان متفرقه را برای صنوف یازدهم و دوازدهم راه اندازی نمود. 

باز هم از همین. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۲:۲۹
Background image

برگزاری امتحان تثبیت سویه تعلیمی در ولایت تخار

ریاست معارف ولایت تخار، برای شماری از م‏/جاهدین ا.ا.ا که به دلیل مصروفیت های ج‏/هادی نتوانسته بودند دوره تعلیمی مکتب را تکمیل نمایند، امتحان تثبیت سویه تعلیمی برگزار نمود.  
کمیته ی. . .

بازگشت به اخبار