نشست پیرامون بودجه سازی در معارف ولایت غور

media-moe
دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۳ - ۱۶:۸
د غور پوهنې ریاست کې د بودجې جوړونې په تړاو ناسته تر سره شوه

وزارت معارف، غور: نشست بودجه سازی معارف ولایت غور در سطح ۱۱ واحد اداری این ولایت با اشتراک سرپرست ریاست معارف، آمرین برنامه ها، آمرین معارف ولسوالی و استادان مکاتب ولایت برگزار گردید.

استاد میراحمد حسینی سرپرست ریاست معارف غور در این جلسه گفت که ریاست معارف یک اداره پاسخگو بوده و برای ارائه خدمات متوازن تعلیمی در سطح مرکز، ولسوالی ها و روستاهای دور دست متعهد می باشد.

سرپرست ریاست معارف غور در این نشست روی سپردن صلاحیت به آمریت های معارف ولسوالی های این ولایت جهت حل مشکلات و چالش های شان در بخش های مالی تاکید کرد.

موصوف افزود که واحد های اداری این ریاست با بودجه سازی در سطح ولسوالی ها میتوانند بودجه شان را طوری تقسیمات نمایند که در آینده مشکلات شان را برطرف کند.

در این نشست آمر تعلیمات عمومی ریاست معارف، آمر معارف شهر، نمایندگان ولسوالی ها و مکاتب نیز مشکلات شان را مطرح نموده و روی بهبود وضعیت معارف تصامیم اتخاذ گردید.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۱۸:۴۷
Background image

سرپرست وزیر وزارت معارف از لیسه سید الشهدای دشت برچی دیدن نمود

وزارت معارف، کابل: سرپرست وزیر وزارت معارف امروز دو شنبه از لیسه سید الشهدا، واقع دشت برچی جهت غم شریکی با والدین، معلمان و دانش آموزان دیدن نمود.

درین دیدار که دکتر عطا الله واحدیار،. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۱۴:۴
Background image

محکومیت حادثه المناک انفجار در لیسه سیدالشهدا‌ء از سوی دانش آموزان ولایت ننگرهار

وزارت معارف، ننگرهار: شماری از دانش آموزان مکاتب مختلف ولایت ننگرهار به نماینده گی از سایر هم قطاران شان طی تجمعی اعتراضیه در پیوند به انفجار شام روز شنبه در نزدیکی درب لیسه سید الشهدای. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۹ - ۱۶:۲۷
Background image

اعلامیه مطبوعاتی

در پی انفجاریکه عصر دیروز در نزدیکی درب لیسه سیدالشهداء دشت برچی به وقوع پیوست و منتج به شهادت و زخمی شدن جمع کثیری از افراد ملکی و از جمله شماری از دانش آموزان گردید.

در ساعات اولیه. . .

بازگشت به اخبار