بازدید هئیت عالی رتبه وزارت معارف از ریاست معارف ولایت بلخ

media-moe
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۸/۳۰ - ۱۲:۱۹
125

هیئتی بلند رتبه معینیت منابع و اداره وزارت معارف تحت ریاست مولوی سید حفیظ الله رئیس خدمات این وزارت غرض بررسی بودجه مالی ریاست معارف ولایت بلخ، وارد آن ولایت شده اند.
هیئت در حالی که الحاج مولوی عبدالجلیل شهید خیل رئیس معارف آن ولایت نیز حاضر بود با رهبری مقام ولایت و مستوفیت ولایت بلخ دیدار و ملاقات نمود. این دیدار که در محوریت فعالیت های ریاست معارف و چگونگی تطبیق بودجه آن ریاست صورت گرفت، در رابطه به آن بحث های مفصل صورت گرفته، کارکرد های ریاست معارف را در پیوند به صرفه جویی از بودیجه قناعت بخش ارزیابی نمودند و در ارتباط به رفع نواقص کاری مشوره های لازم صورت گرفت.
در ادامه مسئولین مقام ولایت و رهبری مستوفیت ولایت یاد شده در جهت حمایت از تطبیق برنامه های ریاست معارف تجدید آمادگی نموده و به همکاری های دوامدار نهاد های خویش از معارف تعهد نمودند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۷ - ۱۴:۱۹
Background image

خبر های ولایتی معارف

نیمروز، کندز، سرپل:
از واجدین شرایط برای بست های مورد نظر اداری و تدریسی  در ریاست معارف ولایت های نیمروز کندز و سرپل امتحان رقابتی اخذ گردید.

ننگرهار:
یک تن از هم وطنان معارف دوست. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۷ - ۱۴:۱۰
Background image

اتمام کار بازسازی ۸ باب مکتب در ولایت لوگر

طی مراسمی به اشتراک الحاج مولوی عبدالرحمن حمیدی رئیس، مسئولین ریاست معارف، شماری علماء و نمایندگان مردم ولایت لوگر، بعد از اتمام کار ترمیمات و تجهیزات برخی وسایل ضروری،  ۸ باب مکتب در. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۶ - ۱۵:۳۹
Background image

دیدار رئیس معارف ولایت هرات با معین تعلیمات اسلامی

الحاج مولوی رحمت الله جابر رئیس معارف ولایت هرات طی دیداری که با الحاج مولوی کرامت الله آخندزاده معین تعلیمات اسلامی وزارت معارف داشت، در محوریت پیشرفت ها و مشکلات کاری ریاست معارف. . .

بازگشت به اخبار