بازدید هئیت عالی رتبه وزارت معارف از ریاست معارف ولایت بلخ

media-moe
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۸/۳۰ - ۱۲:۱۹
125

هیئتی بلند رتبه معینیت منابع و اداره وزارت معارف تحت ریاست مولوی سید حفیظ الله رئیس خدمات این وزارت غرض بررسی بودجه مالی ریاست معارف ولایت بلخ، وارد آن ولایت شده اند.
هیئت در حالی که الحاج مولوی عبدالجلیل شهید خیل رئیس معارف آن ولایت نیز حاضر بود با رهبری مقام ولایت و مستوفیت ولایت بلخ دیدار و ملاقات نمود. این دیدار که در محوریت فعالیت های ریاست معارف و چگونگی تطبیق بودجه آن ریاست صورت گرفت، در رابطه به آن بحث های مفصل صورت گرفته، کارکرد های ریاست معارف را در پیوند به صرفه جویی از بودیجه قناعت بخش ارزیابی نمودند و در ارتباط به رفع نواقص کاری مشوره های لازم صورت گرفت.
در ادامه مسئولین مقام ولایت و رهبری مستوفیت ولایت یاد شده در جهت حمایت از تطبیق برنامه های ریاست معارف تجدید آمادگی نموده و به همکاری های دوامدار نهاد های خویش از معارف تعهد نمودند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۱ - ۱۰:۲۶
Background image

استدیو های دیجیتالی مرکز ساینس و تکنالوژی تعلیمی وزارت معارف رسما  افتتاح شد

استدیوهای دیجیتالی مرکز ساینس و تکنالوژی تعلیمی وزارت معارف از سوی الحاج مولوی حبیب الله آغا سرپرست وزارت معارف، در حالی که شماری از روئسای مرکزی این وزارت و از جمله الحاج مولوی اول گل. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۱ - ۱۰:۱۴
Background image

خبرهای معارف مرکز و ولایات

ننگرهار

کار ترمیماتی لیسه کمبو، در ولسوالی خوگیانی ولایت ننگرهار آغاز گردید. این پروژه که شامل ترمیم سقف اتاق ها، دروازه ها، کلکین ها و برخی قسمت های تخریب شده مکتب میباشد، از بودیجه. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۱ - ۱۰:۸
Background image

فشرده چند خبر کوتاه از معارف ولایات

دایکندی

شماری از متنفذین قومی، علمای دینی و بزرگان روستا های « جرف و اسکان» مرکز ولایت دایکندی با قاری عنایت الله سهار رئیس معارف آن ولایت دیدار نموده، پیشنهادات و نیازمندی های مکاتب. . .

بازگشت به اخبار