تقدیر اعضای کمیته تخریج شرعی از سوی سرپرست وزارت معارف

media-moe
پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۷ - ۱۲:۳۳
fsd

به تاسی از حکم مقام عالی رهبری ا.ا. افغانستان، چندی قبل تحت اشراف الحاج مولوی عبدالخالق صادق معین تضمین کیفیت وزارت معارف کمیته ده نفری تخریج شرعی به ترکیب شماری از روئسای ادارات ذیربط مرکزی این وزارت تشکیل گردید.

کمیته یاد شده حسب پلان کاری، یک تعداد قوانین، طرزالعمل ها، رهنمود ها و سایر اسناد تقنینی وزارت معارف را از دیدگاه دین مبین اسلام، مورد بحث های مفصل و همه جانبه کارشناسانه و مسلکی قرار دادند که در نتیجه بررسی قانون معارف تکمیل گردید.

اینک اعضای کمیته یاد شده به پاس خدمات شایان شان که در پیوند به بازنگری یک تعداد قوانین این وزارت و به خصوص قانون معارف کردند، از جانب الحاج مولوی حبیب الله آغا سرپرست این وزارت با اهدای تقدیر نامه ها، مورد تحسین و قدردانی قرار گرفتند.

در ادامه معین تضمین کیفیت و مولوی محمد اسحق حقیقی رئیس تقنین و پالیسی وزارت معارف به نمایندگی از اعضای کمیته مذکور طی سخنانی از اهتمام رهبری وزارت معارف و علی الخصوص الحاج مولوی حبیب الله آغا سرپرست وزارت معارف اظهار سپاسگزاری نموده و تجدید میثاق نمودند که با تمام توان و با استفاده از دانش مسلکی خویش در اجرای تمام پلان ها و وظایفی که از جانب رهبری وزارت به آنها واگذار می شود، متعهد می باشند.

مراسم با قرائت دعائیه پایان یافت.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۷ - ۱۴:۱۹
Background image

خبر های ولایتی معارف

نیمروز، کندز، سرپل:
از واجدین شرایط برای بست های مورد نظر اداری و تدریسی  در ریاست معارف ولایت های نیمروز کندز و سرپل امتحان رقابتی اخذ گردید.

ننگرهار:
یک تن از هم وطنان معارف دوست. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۷ - ۱۴:۱۰
Background image

اتمام کار بازسازی ۸ باب مکتب در ولایت لوگر

طی مراسمی به اشتراک الحاج مولوی عبدالرحمن حمیدی رئیس، مسئولین ریاست معارف، شماری علماء و نمایندگان مردم ولایت لوگر، بعد از اتمام کار ترمیمات و تجهیزات برخی وسایل ضروری،  ۸ باب مکتب در. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۶ - ۱۵:۳۹
Background image

دیدار رئیس معارف ولایت هرات با معین تعلیمات اسلامی

الحاج مولوی رحمت الله جابر رئیس معارف ولایت هرات طی دیداری که با الحاج مولوی کرامت الله آخندزاده معین تعلیمات اسلامی وزارت معارف داشت، در محوریت پیشرفت ها و مشکلات کاری ریاست معارف. . .

بازگشت به اخبار