بخشی از کارکردهای معارف ولایات

media-moe
یکشنبه ۱۴۰۱/۹/۶ - ۱۳:۵۹
dfh

خوست:
مسئولان معارف ولایت خوست، امور اداری و تدریسی برخی مکاتب را در ولسوالی تنی این ولایت ارزیابی نموده، علیرغم یادداشت مشکلات این مکاتب، از مسئولان معارف این ولسوالی خواستند تا برای بلند بردند سطح کیفیت آموزش و پرورش برنامه ریزی های منظم داشته باشند.
پروان:
مفتی محمد حسن حقانی رئیس معارف ولایت پروان، جلسه ی را تحت عنوان "مدیریت سالم و انسجام امور" در آمریت معارف ولسوالی شیخ علی برگزار نمود، ضمن تاکید بر بهبود امور ادارای و تدریسی، از مسئولان امور در این آمریت خواست تا در روند عرضه خدمات تعلیمی برای همه یک سان عمل کنند.
لغمان:
مسئولان معارف ولایت لغمان میگویند: برای دانش آموزان مکاتب نسوان علی خیل و شهرک سلطان غازی بابا در حوزه شهری این ولایت، تابلیت های وقایوی توزیع شد. گفته میشود که این تابلیت ها در حضور مسئولان معارف و نماینده گان صحت عامه توزیع گردید و روی ارزش و اهمیت آن نیز به دانش آموزان آگاهی داده شده است.
لوگر:
موسسه IRC با هزینه موسسه خود برای دانش آموزان لیسه دخترانه بی بی آمنه در ولایت لوگر چاه آب آشامیدنی با عمق ۷۰ متر، حفر میکنند که با بهره برداری این چاه، هزاران دانش آموز و پرسونل این لیسه، از نعمت آب صحی مستفید خواهند شد.
بادغیس:
رئیس معارف ولایت بادغیس از مکاتب لیسه ذکور باغک، لیسه نسوان باغک ،لیسه نسوان آبگرمک، لیسه نسوان قرقیطو ومتوسطه نسوان باغک بازدید نموده از مسئولان اداره های مکاتب یادشده بابت تلاش های شان برای ارتقای کیفیت معارف قدر دانی کرده وبر تلاش بیشتر آنها در این خصوص تاکید نمود.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۲:۰
Background image

بازتاب قسمتی از فعالیت های معارف در ولایات

لغمان

مولوی شاه جهان ساجد رئیس معارف ولایت لغمان طی جلسه ی که جهت شکوفایی معارف این ولایت برگزار کرده از فعالیت ها و پیشرفت ها در عرصه معارف پس از پیروزی امارت اسلامی اظهار خوشبینی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۹:۴۶
Background image

خلاصه از فعالیت های ریاست های معارف ولایات

دایکندی

مفتی رحمت الله مدثر رئیس معارف ولایت دایکندی و هیئت همراه با  الحاج ملاعبدالحکیم رفیع الله قوماندان امنیه آن ولایت دیدار نموده، روی هماهنگی و همکاری های این دو نهاد در رابطه به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۵۱
Background image

خلاصه از کار کرد های یک روزه در ادارات ریاست معارف ولایت کابل

مسوولان موسسه OCCD در دیدار با مولوي عبدالله عابد آمرمعارف ولسوالی سربی ولایت کابل، روی ایجاد پنجاه صنف تعلیمات محلی و تسریعی در مناطق دور افتاده این ولسوالی صحبت نموده و خواهان همکاری. . .

بازگشت به اخبار